کلیدی ساده برای طراحی سایت رونمایی شد

کلیدی ساده برای طراحی سایت رونمایی شد

کلیدی ساده برای طراحی سایت رونمایی شد

Blog Article

ساین وب، دارای تیمی متشکل از کارشناسان حرفه ­ای و متخصص بوده که با مناسب­ترین قیمت­ها، بهترین کیفیت را به شما ارائه می ­دهند.

طراحی سایت به صورت یک پروژه با مبلغ و مدت زمان محدود مشخص شده

اصول و قواعد شرکت داده‌ورزان در قیمت‌دهی پروژه‌های طراحی وب

نکته ی مهم دیگر این است که شما باید از کسانی خدمات طراحی سایت را بگیرید که برای پشتیبانی دادن به شما آماده باشند.

آیا شما می خواهید به تیکت های ارسالی شما با همان اولویت معمول دیگر مشتریان رسیدگی شود یا می خواهید در اسرع وقت و بدون معطلی اولویت دهی شود؟ در صورتی که اولویت کار خود را بالاتر از دیگران میدانید طبعا هزینه شما بالا می رود.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

به نظر شما یک طراح دکور که سالها تجربه داره در زمینه طراحی دکور و می تونه کلی ایده خلاقانه به شما بده و یک دکور شیک و تمیز به شما بده هزینه ای که می گیره با کسی که تازه کارش را شروع کرده فرق نمی کنه ؟ یا شرکتی که در زمینه طراحی سایت سالها تجربه داره و کلی ایده خلاقانه به شما می تونه بده و کلی نمونه کار برای شرکت های معتبر دارند که همشون اسم و رسمی دارند برای خودشون فرقی نمی کنه ؟ به نظرتون فرق نمی کنه که اگر سایت شما دچار مشکل شد در طی زمانی کوتاه مشکل شما رفع بشه یا شخص یا تیمی که تازه کارش را شروع کرده ، این تجربه بالا حاصل سالها تجربه هست به مرور زمان از هر پروژه ای یک تجربه کسب میشه پس تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان برای شرکت های معتبر هم می تونه باعث افزایش قیمت طراحی سایت بشه .

این هاست نیز اشتراکی است، اما میزان اشتراک منابع بین وب سایت­های فعال در این هاست­ ها به صورت برابر انجام می شود و با افزایش ترافیک یک وب سایت، کارایی سایر سایت ها کاهش پیدا نمی ­کند. هزینه طراحی سایت با این هاست از نوع اشتراکی بیشتر است.

سایت‌های کاتالوگی، اطلاع‌رسانی به هدف معرفی تشکیلات و خدمات و یا محصولات و پروژه‌های منبع وی.

ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

ما در داده‌ورزان، نه در پروژه شریک می‌شویم و نه نرم‌افزار آماده یا قالب از پیش طراحی شده در اختیار مشتری می‌گذاریم. بلکه کار را به صورت پروژه‌ای انجام می‌دهیم و برای هر مشتری،‌ متناسب با نیاز سلایقش، طراحی اختصاصی می‌کنیم. لذا ارزیابی اولیه دقیقی از پروژه انجام می‌دهیم و به لطف خدا، در قالب پیش فاکتوری دقیق اعلام زمان و هزینه مناسب خواهیم کرد و مطابق با آنچه در چندین سال گذشته رخ داده، بدون کوچکترین تجاوز از محدوده‌ها،‌ طی همان مدت زمان و با همان مبلغ اعلامی کار را به اتمام می‌رسانیم و تحویل مشتری رضایتمند و خوشحالی می‌دهیم که ابراز می‌کند آنچه می‌خواسته را تحویل گرفته است. انجام پروژه چندین هفته بیشتر به طول نمی‌انجامد.

تهران، میدان فاطمی ، ابتدای خیابان جویبار ، پلاک ۶۰، واحد ۲

برای مشاهده جزییات بیشتر به جدول قیمت صفحه اصلی مراجعه کنید

در گزارشی از واشنگتن پست در سال ۲۰۱۵ این سایت روزانه ۳۰۰۰ سفارش از مشتری‌ها دریافت می‌کند و این سایت در ۱۶ شهر بزرگ ایران برای فروش محصولاتش نمایندگی دارد.

Report this page