خرید مفتول گالوانیزه

خرید مفتول گالوانیزه

خرید مفتول گالوانیزه

Blog Article

چاپ تمام قیمت ها اشتراک قیمت سیم گالوانیزه بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۱:۵۴ خروجی اکسل

سلام دوست عزیز برای ارتباط با کارشناسان مرکزآهن لطفا شماره تماس و پیام خود را وارد و ارسال کنید.

صنایع مفتولی کیانی با پیشینه ای از سال ۱۳۴۵ در راستای بازرگانی و تولید انواع فنر و فروش مفتول های صنعتی در خیابان پامنار تهران تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۵ در راستای حمایت از تولیدات داخلی نمایندگی کارخانه های داخلی را دریافت نمود و سپس برای ارایه خدمات بهتر در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز در شهرک صنعتی شمس آباد کارخانه ای در صنایع کشش مفتول راه اندازی کرد و همچنین در سال ۹۷ شروع فعالیت خود را با نام تجاری فولکا آغاز نمود

یک را به صورت آنلاین مقایسه کنید و از طریق تماس با کارشناسان آهن ملل، خرید خود را انجام دهید. با کلیک روی قسمت

این نوع مفتول دارای سطحی صاف، صیقلی و براق است. قابلیت خم شدن و پیچیده شدن بالای آن سبب می‌گردد که در محصولات بافتی نظیر انواع توری حصاری، توری گابیون ، توری مرغی و سیم خاردار و… مورد استفاده قرار بگیرد. در عین حال خرید و استفاده از این مفتول مقرون به‌صرفه می‌باشد.

برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، چگونه میتوانم انتخاب بهتری داشته باشم؟ پاسخ : تنها کافیست در بخش استعلام سریع قیمت، لیست محصولات درخواستی خود را برای کارشناسان آسرون ارسال کنید.

این مفتول پر مصرف ترین مفتول گرم بعد از سیم مفتول نمره ۱۸ می باشد. سیم مورد استفاده گل فروشها و سیم عایق کاری موتور خانه ها می باشد.

لیست قیمت شرح محصول نمودار قیمت سایر محصولات ارسال به سراسر کشور

با توجه به موارد گفته‌شده می‌توان نتیجه‌گیری کرد علاوه بر نوسانات بازار خرید و فروش آهن‌آلات و نرخ ارز و دلار عوامل دیگری مانند نحوه تولید، اندازه و ضخامت، نوع و .

تلاش میشود همگام با گسترش و توسعه آهن آلات و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور سهمی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی ایران عزیزمان داشته باشیم. راه های ارتباطی با مرکزآهن

در این مورد باید خیلی دقت کنید. وقتی دنبال خرید مفتول گالوانیزه هستید باید دقت کنید که همه‌ی مفتول‌های گالوانیزه روکش روی دارند و منظور از سیم مفتول گالوانیزه‌ی روکش‌دار سیم مفتولی است که روکش پی‌وی‌سی دارد.

پوشش زینکی روی سیم مفتولهای گالوانیزه همچنین به سیم استیلی اینجا پوشش محافظ سخت می دهد.

این مسئله باعث استحکام بالای آن در برابر آب‌و‌هوای مختلف و نامساعد خواهد گردید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مفتول گالوانیزه” لغو پاسخ

Report this page